Z ogromną przyjemnością i dumą prezentujemy Wam limitowaną kolekcję odzieży przygotowaną specjalnie na 22. Poznań Maraton!

 

 

22. POZNAŃ MARATON

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu oficjalną kolekcję odzieży 22. Poznań maraton. Jako partner techniczny, marka AdRunaLine Sports, jesteśmy dumni, że pierwszy raz w historii, Biegacze PM będą mieli możliwość zrobienia zakupów rozszerzonej gamy produktów w Oficjalnym Sklepie 22. Poznań Maraton w trakcie trwania imprezy. Wzorując się na najlepszych europejskich i światowych maratonach wiemy, że to krok do przodu w zakresie otoczki i postrzegania organizacji imprezy. Cieszymy się, że po kilku latach rozmów możemy pochwalić się prestiżową i co dla nas najważniejsze – lokalną współpracą.

Kolekcję stworzyliśmy z myślą o Biegaczach, którzy chcą się utożsamiać z poznańskim maratonem. Całość graficznie jest spójna z podstawową wersją koszulki, którą można było zakupić podczas zapisów. Asortyment Kolekcji zawiera najbardziej popularne produkty techniczne z gamy bestsellerów AdRunaLine – od koszulek w wersji startowej poprzez longsleevy, a na lekkich kurtkach technicznych kończąc. 

Ilość produktów jest limitowana, zakup jest możliwy zarówno on-line w formie preorderu na stronie www.adrunaline.pl jak i stacjonarnie w Oficjalnym Sklepie 22. Poznań Maraton  na terenie MTP w trakcie trwania PM.

ZAUFALI NAM:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl