Nasza Filozofia

Od  1895

Kiedy w 1895 roku polski fizjolog otrzymał związek chemiczny zawierający adrenalinę, odkrycie to stanowiło przełom w dziedzinie fizjologii. Od tego czasu badania nad działaniem adrenaliny trwają nieustannie. Jej poziom w organizmie wzrasta w sytuacjach strachu, obawy, lęku. Każdy sportowiec doskonale zna to uczucie, kiedy niepewność przed startem przeradza się w chęć walki. Pokonywanie własnych limitów, bicie swoich rekordów życiowych sprawia, że po przekroczeniu linii mety czujesz uniesienie, odlatujesz, wznosisz się ponad wszystkich.

adrunaline sports
fot. Marta Gorczyńska

Poprzez  2016

Od 2016 roku kreujemy markę odzieżową dla biegaczy. Inspirowani działaniem hormonu adrenaliny, który pozwala osiągać rekordy życiowe wszystkim biegaczom. Marka AdRunaLine Sports dedykujemy pasjonatom biegania i fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z naszym hasłem PERSONAL BEST.

Chcemy sięgać dalej!

Obecnie marka AdRunaLine Sports to nie tylko bieganie, ale też inne dyscypliny sportu - amatorskiego i zawodowego. Kilka lat obecności na rynku pozwoliło nam nawiązać szerokie kontakty z organizatorami imprez sportowych, klubami lekkoatletycznymi, samymi lekkoatletami, ale głównie z Tobą! Jak w bieganiu każdy kolejny kilometr jest osiągnięciem, tak dla nas każdy zawodnik, nieważne czy zawodowiec, czy amator, którego dostrzeżemy podczas zawodów lub podczas codziennego treningu, odzianego w produkty naszej marki daje nam jasny sygnał, że warto.

AdRunaLine Sports

#personalbest #madeinpoland

Lifestyle and running apparel for athletes

Inni kupili również

ZAUFALI NAM:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl