Program Lojalnościowy

 

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO SKLEPU WWW.ADRUNALINE.PL

 

 1. Celem programu jest dostarczenie konsumentom możliwości uzyskania gratyfikacji w wyniku dokonywania zakupów w sklepie internetowym adrunaline.pl

Organizatorem jest firma:

Logo Print Bartłomiej Szopka

Ul. Grunwaldzka 400

60-169 Poznań

NIP: 783-158-44-15

Dalej zwaną www.adrunaline.pl

 1. Każdy nowy klient sklepu internetowego adrunaline.pl automatycznie zostaje uczestnikiem programu.
 2. Uczestnicy programu lojalnościowego otrzymują punkty za towary zakupione w sklepie internetowym, oraz za dodanie opinii o danym towarze.
 3. Każda wydana złotówka w sklepie internetowym ma równowartość jednej dziesiątej punktu (1zł=0,1 punktu). Każda zaakceptowana przez obsługę sklepu internetowego www.adrunaline.pl opinia warta jest pięć punktów (1 zatwierdzona opinia = 5 punktów = 5,00 zł)
 4. Punkty naliczane są po zaksięgowaniu wpłaty i wysłaniu zamówieniabądź zatwierdzeniu opinii o towarze, w terminie nie dłuższym niż 7 dni od otrzymania przez klienta przesyłki.
 5. Uczestnicy posiadający kilka kont w sklepie internetowym www.adrunaline.pl nie mogą sumować punktów.
 6. Za nieodebrane paczki uczestnikom programu nie przysługują żadne punkty w programie lojalnościowym.
 7. Zebrane punkty są gromadzone na koncie uczestnika programu.
 8. Zebrane punkty na koncie nie podlegają wymianie na gotówkę.
 9. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów można je wymienić na dowolny produkt z oferty sklepu internetowego www.adrunaline.pl.
 10. Nie można dokonać zakupu jednego towaru częściowo za punkty i częściowo gotówką.
 11. Za subskrypcję do newslettera zarejestrowany klient otrzyma 10 punktów.
 12. Rabaty uzyskane z wymiany punktów nie łączą się z innymi kodami rabatowymi dostępnymi w sklepie internetowym adrunaline.pl
 13. Towary zakupione za punkty podlegają zwrotowi jak normalne produkty z asortymentu sklepu. Kiedy klient dokona zwrotu towaru zakupionego za punkty, wrócą one automatycznie na jego konto.
 14. Wszystkie gratyfikacje są oferowane w miarę dostępności. W przypadku braku możliwości dostarczenia określonego produktu, który obejmuję program lojalnościowy z przyczyn niezależnych od sklepu internetowego www.adrunaline.pl zastrzega sobie prawo do zaoferowania klientowi innego produktu.
 15. Sklep internetowy www.adrunaline.pl zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu oraz zawieszenia i zakończenia programu w każdym czasie bez podania przyczyny przy zastosowaniu form informacji i zawiadomień uczestników programu.
 16. Zapisy niniejszego regulaminu nie wyłączają zasad rozliczeń zawartych w regulaminie sklepu internetowego adrunaline.pl.
Inni kupili również

ZAUFALI NAM:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl