Bieg dla Chojraków
12.jpg

Bieg dla Chojraków

W sobotę 9 czerwca w Parku Jana Pawła II w Poznaniu odbyła się impreza charytatywna Bieg dla Chojraków, której celem było szerzenie idei budowy i wyposażenie w niezbędny sprzęt medyczny nowego budynku Kliniki Onkologii i Hematologii Pediatrycznej UM przy ul. Szpitalnej w Poznaniu oraz stworzenie zaplecza socjalnego dla opiekunów pacjentów onkologicznych. Organizatorami biegów dla dzieci było Stowarzyszenie Dzieciaki Chojraki wraz ambasadorem AdRunaLine, Grzegorzem Urbańczykiem i jego For Run Team.

AdRunaLine było oczywiście obecne na tej imprezie. Wspieramy i pomagamy jeśli tylko możemy. W tym przypadku wykonaliśmy biegowe koszulki dla Dzieciaków Chojraków. Na początek tylko dla dorosłych, ale mamy informacje, że kolejne zamówienie będzie także na dziecięce!


W zawodach udział wzięły dzieci od „0” do 15 lat, które były podzielone na sześć kategorii wiekowych. Dodatkowo odbył się także Bieg Równych Szans dedykowany dzieciom z dysfunkcjami życiowymi.
Uczestnicy na mecie otrzymywały medal i torbę z upominkami.
Organizatorzy natomiast nagrodzeni zostali przez dzieci uśmiechami.

Najlepsze dziewczynki, jak i chłopcy, w swoich kategoriach zostali dodatkowo nagrodzeni za uzyskane wyniki. Otrzymali nagrody, które ufundowane zostały także przez nas. Ale w tym biegu nie to było najważniejsze. Przede wszystkim chodziło o miłe spędzenie czasu w szczytnym celu. Uczestnikom umilały więc czas słodkości przygotowane przez wildeckie kawiarnie, gry i zabawy oraz quiz z nagrodami. A więc działo się!

Mamy nadzieję, że w dzieciach został pobudzony sportowy duch, co być może przerodzi w piękne sportowe kariery.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

-fot. Emocjonalna: https://www.facebook.com/pg/ForRunTeam/photos/?tab=album&album_id=2165701916777695

-fot. For Run Team: https://www.facebook.com/pg/ForRunTeam/photos/?tab=album&album_id=2161624490518771

- fot. Anna Strojna: https://www.facebook.com/pg/fotografiaAnnaStrojna/photos/?tab=album&album_id=350923421978826 

Inni kupili również

ZAUFALI NAM:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl