TEST - WOREK SPORTOWY ADRUNALINE PERSONAL BEST
16.jpg

WOREK SPORTOWY PERSONAL BEST

Okres urlopowo-wakacyjny to idealny czas na podróże małe i duże! Zawsze jednak pojawia się pytanie w co się spakować?

Worek sportowy to doskonale znany wszystkim biegaczom gadżet z wielu biegów. Często dostajemy je w ramach pakietu startowego. Niestety różnie bywa z ich wykonaniem... W przypadku worko-plecaka od AdRunaLine sprawa wygląda moim zdaniem nieco inaczej.

Po pierwsze.

Mamy do czynienia ze wzmocnionym materiałem na spodzie worka. Nie musimy się więc obawiać przetarcia przy kontakcie z betonem lub asfaltem. Dzięki temu wzmocnieniu nie ma też obawy, że spód przemoknie nam po postawieniu na mokrej trawie lub kafelkach np. na pływalni.

Reszta worka jest wykonana z dość sztywnego, a co za tym idzie solidnego, materiału poliestrowego. Jednak mimo wszystko, worek daje się złożyć lub zgnieść tak by jego wielość była nieco większa od dłoni.

Po drugie.

Worek posiada całkiem sporą komorę, która jest przedzielona cienkim materiałem. Dzięki temu mamy dwie duże kieszenie. Do tego dochodzi zewnętrzna kieszeń zapinana na laminowany zamek.

Nie ma więc problemu by sobie wygodnie wszystko poukładać. Buty mają swoje miejsce, tak samo jak i koszulka czy spodenki. Portfel i telefon spokojnie zmieszczą się w zapinanej na zamek kieszonce i jeszcze będzie w niej miejsce. Bidon i np. kurtka deszczowa też się bez problemu zmieszczą w głównej komorze. Myślę, że nawet jeszcze znajdzie się miejsce na kilka drobiazgów. Wszystko zależy jak sobie zagospodarujemy miejsce.

Po trzecie.

Worek zamykany jest na zasadzie zaciskania się sznurków. Są one grube, co sprawia, że nie wrzynają się w ramiona przy noszeniu. Należy pamiętać też, że worek raczej używamy do tych małych wypraw. Np. na trening, zawody lub do sklepu. Na dłuższy dystans może nie być już zbyt wygodny. Jednak jako podręczny plecak schowany w dużym, sprawdzi się bardzo dobrze. A to dzięki swojemu rozmiarowi i niewielkiej wadze.

Po czwarte.

Nasz bohater został wzbogacony o sitodrukowe aplikacje po obu stronach. Dodatkowo zostało umieszczone meshowe logo na froncie worka. Wszystko w czarno-białym klimacie. Dzięki temu worek prezentuje się całkiem fajnie i niekoniecznie wygląda jak produkt sportowy, a bardziej lifestylowy.

Tyle teorii. A jak w praktyce?

- worek wykorzystywałem w różny sposób. Jadąc na zawody lądowały w nim klapki, ręcznik, ubranie na przebranie. Po prostu wszystkim to czego potrzeba do funkcjonowania po biegu.

- przetestowałem go także podczas spływu kajakowego. Oczywiście oprócz jego spodu, nie jest nieprzemakalny, ale jeśli nie mamy zamiaru się z nim kąpać, da radę tylko musimy go włożyć w dziób lub rufę.

- używam go również podczas spacerów, gdy mam coś do zabrania, a nie mam ochoty brać plecaka, który jest cięższy.

Możliwości tak naprawdę jest sporo, ale to tylko od nas zależy w jaki sposób worek wykorzystamy.

Parametry techniczne:

- Wymiary: 34,5 x 47,5 cm

- Pojemność: 16 l.

- Skład surowcowy: 100% poliester,

Link do produktu:

https://adrunaline.pl/kategoria/plecaki-torby/plecak-worek-sportowy-personal-best

Inni kupili również

ZAUFALI NAM:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl