Test – rękawiczki, opaska i czapki
44.jpg

Najważniejszą częścią ciała biegacza są jego nogi. To sprawa oczywista. Ale dbać trzeba także o inne części, w tym ręce i głowę. Szczególnie ważne jest to zimą, podczas której warunki atmosferyczne raczej nie są sprzyjające i należy zadbać o utrzymywanie ciepła przez ciało.  W tym przypadku z pomocą mogą przyjść rękawiczki i opaska biegowa lub czapka. Oczywiście z pod igły AdRunaLine!

czytaj całość »
C - słowniczek AdRunaLine
42.jpg

Wielu amatorów (i nie tylko) sportu napotyka podczas swojej przygody z aktywnością nie do końca zrozumiałe słowa lub wyrażenia. Doprowadza to często do używania niektórych z nich w niekoniecznie odpowiednim momencie lub formie. W naszym słowniczku postaramy się przybliżyć znane i nieznane zwroty i zagadnienia. Niektóre oczywiste, a inne wręcz przeciwnie.

czytaj całość »
ROZTRENOWANIE
38.jpg

Roztrenowanie

Tak jak po nocy nadchodzi dzień, tak i po intensywnym okresie treningowym nadchodzi roztrenowanie. Jest to, najprościej mówiąc, urlop od treningów biegowych lub ich ograniczenie. Ma ono przede wszystkim pełnić funkcję regeneracyjną. Nie tylko dla mięśni, ale także dla umysłu, który w tym czasie powinien odpocząć, tak by po roztrenowaniu wracać do treningów z tzw. głodem biegania (oczywiście okres roztrenowania stosowany jest we wszystkich dyscyplinach i konkurencjach sportowych. My jednak skupimy się na bieganiu).

czytaj całość »
Biegi Niepodległości
36.jpg

W ostatnią niedzielę Polska świętowała 100-lecie odzyskania niepodległości. W związku z tą okazją odbyło się wiele biegów, podczas których przed startem odśpiewywano hymn, biegacze byli ubrani w biało-czerwone barwy tak, że tworzyli ruchomą flagę Polski.

Zawodnicy AdRunaLine również brali udział w tych biegach. A, że było w czym wybierać rozjechali się po całej Polsce, a nawet i świecie!

czytaj całość »
Słowniczek AdRunaLine - B
34.jpg

Wielu amatorów (i nie tylko) sportu napotyka podczas swojej przygody z aktywnością nie do końca zrozumiałe słowa lub wyrażenia. Doprowadza to często do używania niektórych z nich w niekoniecznie odpowiednim momencie lub formie. W naszym słowniczku postaramy się przybliżyć znane i nieznane zwroty i zagadnienia. Niektóre oczywiste, a inne wręcz przeciwnie.

czytaj całość »
19. PKO Poznań Maraton - Relacja
20.jpg

19. PKO Poznań Maraton - Relacja - 

Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie było zlokalizowane centrum zawodów, już kolejny rok z rzędu gościły biegaczy. Od piątku uczestnicy maratonu mogli odbierać pakiety startowe, ale także mieli możliwości skorzystania z wizyty na Targach Poznań Sport Expo. W ich ramach można było zapoznać się z ofertą ponad 70 wystawców. Wśród nich kolejny raz byliśmy i my!

czytaj całość »
Słowniczek AdRunaLine - A
14.jpg

Wielu amatorów (i nie tylko) sportu napotyka podczas swojej przygody z aktywnością nie do końca zrozumiałe słowa lub wyrażenia. Doprowadza to często do używania niektórych z nich w niekoniecznie odpowiednim momencie lub formie. W naszym słowniczku postaramy się przybliżyć znane i nieznane zwroty i zagadnienia. Niektóre oczywiste, a inne wręcz przeciwnie...

czytaj całość »
Bieg dla Chojraków
12.jpg

W sobotę 9 czerwca w Parku Jana Pawła II w Poznaniu odbyła się impreza charytatywna Bieg dla Chojraków, której celem było szerzenie idei budowy i wyposażenie w niezbędny sprzęt medyczny nowego budynku Kliniki Onkologii i Hematologii Pediatrycznej UM przy ul. Szpitalnej w Poznaniu oraz stworzenie zaplecza socjalnego dla opiekunów pacjentów onkologicznych. Organizatorami biegów dla dzieci było Stowarzyszenie Dzieciaki Chojraki wraz ambasadorem AdRunaLine, Grzegorzem Urbańczykiem i jego For Run Team.

czytaj całość »
11. PKO POZNAŃ PÓŁMARATON - SŁONECZNY POJEDYNEK W POZNANIU
10.jpg

W 11. PKO Poznań Półmaraton wystartowało 10974 osób! Wśród nich mieliśmy także swoich reprezentantów. Na starcie w roli faworyta stanął Marcin Chabowski (zwycięzca ubiegłorocznego biegu), Dorota Przybylak, Adrian Łukasik Tomasz Walkowiak oraz Radosław Pluciński. Start nastąpił o godzinie 10:00. Pogoda sprzyjała, ale chyba tylko kibicom…

czytaj całość »
ADRUNALINE TEAM NA RECORDOWEJ MANIACKIEJ DZIESIĄTCE
9.jpg

AdRunaLine Team na Recordowej Maniackiej Dziesiątce

W niedzielę 11 marca w Poznaniu odbyła się 14. Maniacka Dziesiątka, bieg na dystansie 10 kilometrów. Mieliśmy w niej swoich reprezentantów. Walczyli oni zarówno indywidualnie jak i drużynowo. AdRunaLine Team składał się z Marcina Chabowskiego, Michała Kubiaka, Radosława Plucińskiego oraz Grzegorza Urbańczyka.

czytaj całość »
NIE SAMYM BIEGANIEM ŻYJE BIEGACZ - TRICKBOARD
6.jpg

Dzięki tym dwóm rzeczom można wzmocnić swoje ciało, ale także dobrze się bawić. TrickBoard to sposób na uzupełnienie treningu w każdej dyscyplinie sportowej, również w bieganiu.

Ten prosty przyrząd posłużyć może do ćwiczeń i treningu, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Umożliwia on rozwój zdolności motorycznych oraz podnosi czucie własnego ciała. Pozwala także rozwijać koordynację nerwowo-mięśniową ćwiczących. TrickBoard składa się z deski-sklejki pokrytej z wierzchu antypoślizgową nawierzchnią oraz z gumowego wałka.

czytaj całość »
Inni kupili również

ZAUFALI NAM:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl